e-marketing
w pigułce

szkolenie jednodniowe u klienta

termin do uzgodnienia

O SZKOLENIU

Szkolenie przeznaczone jest dla menedżerów i specjalistów działów marketingu, PR, promocji i sprzedaży, którzy chcą nauczyć się praktycznie wykorzystywać Internet w swojej pracy. Formuła i sposób prowadzenia decydują o wyjątkowoście tego szkolenia – to szkolenie dla humanistów, a nie informatyków.

O zagadnieniach, które dotąd mogły wydawać się skomplikowane mówimy prostym językiem i ilustrujemy je przykładami oraz praktycznymi ćwiczeniami. Po szkoleniu wszystko to okazuje się proste i zrozumiałe dla każdego.

Szkolenie ma przygotować do świadomego i profesjonalnego planowania oraz nadzorowania działań promocyjnych i prosprzedażowych w internecie. Zdobyta wiedza ułatwi też współpracę z podwykonawcami i partnerami, dając uczestnikom narzędzia do kontroli efektów współpracy i ograniczania jej kosztów.

Program prowadzony jest metodami warsztatowymi, dzięki którym uczestnicy rozwijają praktyczne umiejętności. Wskazane jest, by mieli ze sobą własny laptop lub tablet, nie jest to jednak wymagane. Wszystkie praktyczne ćwiczenia realizujemy wspólnie na dużym ekranie.

 • Nauczysz się

  1. wykorzystywać wiele bezpłatnych narzędzi, np. Google Analytics, niezbędnych do oceny skuteczności działań e-marketingowych,

  2. decydować o doborze najodpowiedniejszych form promocji w Internecie,

  3. jak tworzyć treści doceniane przez odbiorców, ale też wyszukiwarki
   (pozycjonowanie, SEO w content marketingu),

  4. skutecznie kotrolować zakres, efekty i koszty współpracy z podwykonawcami,
   znacznie lepiej rozumiejąc niuanse e-marketingu.
 • Poznasz

  1. najważniejsze wskaźniki i pojęcia dotyczące ruchu internetowego i reklamy internetowej,

  2. modele i formaty reklamowe,

  3. zasady działania systemów reklamowych Google Adwords i Facebook Ads,

  4. sposoby skutecznego wykorzystania mediów społecznościowych dla celów biznesowych.

PROGRAM – E-MARKETING W PIGUŁCE

Program prowadzony w języku polskim
Możliwość realizacji programu w języku angielskim lub dla grup mieszanych z językiem polskim i angielskim.

TRENER PRAKTYK

Szkolenie realizowane osobiście przez autora programu. Może być prowadzone w języku polskim lub angielskim.

Marcin Kozioł

trener praktyk

Trener praktyk. Ekspert w zakresie emarketingu, marketingu mobilnego, mediów i reklamy. Menedżer z ponad 18-letnim doświadczeniem zdobytym m.in. koncernach wydawniczych Bauer, Gruner+Jahr i Zwierciadło. Kierował projektami multimedialnymi w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Rosji i Czechach.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej), AGH w Krakowie (studia podyplomowe z zakresu PR). Oxford Brookes University – dyplom MBA z wyróżnieniem (akredytacja AMBA). Stypendysta United World Colleges oraz Gordonstoun School. Stypendysta CREST (Creative Scientists) – złoty medalista British Scientific Society.

Dowiedz się więcej o Marcinie Koziole.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami, by uzgodnić szczegóły szkolenia. Możemy też wprowadzić zmiany do programu, dostosowując je do Państwa potrzeb.

MIEJSCE

Szkolenie zamknięte możemy zrealizować w dowolnym miejscu w Polsce. Zapewniamy trenera, materiały szkoleniowe, rzutnik i ekran. Najczęściej szkolenia realizujemy w siedzibie klienta, ale na potrzeby szkolenia możemy zorganizować sale wykładowe w wybranym wspólnie z klientem miejscu.

KATERING

Przy szkoleniach wyjazdowych poza Warszawę zazwyczaj nie zapewniamy kateringu i pozostaje to w gestii klienta. Jeżeli będzie taka potrzeba, możemy jednak zadbać także o smaczny i zdrowy posiłek.

SZKOLENIA W CAŁEJ POLSCE
Szkolenia

kontakt@hoppa.pl
+48 602 66 19 59